Prawo gospodarcze
i handlowe

Profesjonalna obrona i reprezentacja 
+48 500 427 274

Nasza kancelaria cieszy się dużą popularnością w zakresie świadczenia usług z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Doskonale łączymy zdobytą wiedzę z długoletnią praktyką, oferując usługi dotyczące prawa handlowego w niemal każdym rodzaju sprawy.

Zakładamy spółki naszych Klientów i pomagamy w ich poprawnym funkcjonowaniu. Przeprowadzamy procesy zakładania spółek w taki sposób, by każde podjęte działanie pozostawało zgodne z prawem oraz było z korzyścią dla naszego Klienta. Poza pomocą w rozpoczynaniu działalności, przygotowujemy także wszystkie niezbędne dokumenty, które są potrzebne podczas działania spółki. Posiadamy bogate doświadczenie jeśli chodzi o sporządzanie aktów, które regulują funkcjonowanie spółki. Opracowujemy też różnego rodzaju regulaminy, umowy,  statuty czy uchwały.

Jesteśmy w stanie pomóc także w kwestiach spornych dotyczących między innymi zaskarżania uchwał walnych zgromadzeń.

Nasza kancelaria zajmuje się też działaniami, które mają na celu likwidację spółki. Pomagamy w kwestii stwierdzania upadłości podmiotów prawa handlowego oraz prowadzimy sprawy, których celem jest rozwiązywanie spółek z różnych powodów.

Oferujemy wyspecjalizowane usługi z zakresu prawa handlowego i gospodarczego. Działamy w interesie naszych Klientów, wykazując się szybkością działania i wysoką skutecznością. Doradzamy prawnie podmiotom prowadzącym spółki handlowe w każdym etapie działalności.

 • udzielamy porad prawnych, które związane są z aktualną działalnością firmy
 • sporządzamy projekty potrzebnych dokumentów
 • opiniujemy oraz sporządzamy umowy, statuty, regulaminy
 • przygotowujemy opinie prawne
 • udzielamy bieżących informacji w kwestii zmieniających się przepisów prawnych istotnych pod kątem prowadzenia danego rodzaju działalności
 • dokonujemy weryfikacji kontrahentów i zajmujemy się zabezpieczaniem płatności
 • reprezentujemy Klientów w razie sporu z dłużnikiem, jak również przed sądem, organami administracji, występujemy też przed organami egzekucyjnymi
 • prowadzimy sprawy dotyczące pracowników
 • oferujemy pomoc prawną podczas czynności, które dokonywane są przez organy spółek
 • zajmujemy się windykacją wierzytelności, mediacjami i zawieraniem ugód
 • pomagamy w uzyskiwaniu pozwoleń i koncesji

Polecamy prowadzoną przez naszą kancelarię stałą obsługę prawną spółek prawa handlowego oraz firm osób fizycznych. Rzetelnie dbamy i czuwamy nad prawidłowym działaniem firmy jeśli chodzi o aspekt prawny. Dzięki temu Klienci mają zapewnione sprawne funkcjonowanie ich biznesu oraz unikają ryzykownych decyzji, na przykład niepewnych transakcji.

ŚLEDŹ MNIE NA

ul. Kłobucka 8B lok. 4

02-699 Warszawa

kancelaria@adwokat-zaborski.pl

KONTAKT

ul. Kłobucka 8B lok. 4 02-699 Warszawa

kancelaria@adwokat-zaborski.pl

ŚLEDŹ MNIE NA: